Столова мінеральна вода «Шаянка»: хімічний склад столової води, корисні властивості

Склад столової води «Шаянка» вважається унікальним за рахунок її походження. Свердловина, з якої видобувається столова вода «Шаянка» знаходиться на гірському схилі Карпатських гір, захищеному від шкідливих впливів навколишнього середовища.

Склад столової води «Шаянка» містить основні мінерали і мікроелементи, такі як: К, Na, Mg, Ca, O, H, C, S, Si, які виконують важливу фізіологічну роль в життєдіяльності організму людини. Відмінною особливістю столової води є наявність метакремнієвої кислоти - 14-20 мг/дм3, що надає «Шаянці» смак і свіжість джерельної води і наповнює її всіма цілющими властивостями цього мінералу.

Регулярне вживання столової води «Шаянка» (негазована) дозволяє нормалізувати рівень pH, а також створити оптимальні умови для обмінних процесів в організмі.

Склад столової води «Шаянка» має низький рівень мінералізації (0,2 - 0,6 г/м³), тому «Шаянка» найкраща вода для Вашого денного раціону. Півтора (два) літра «Шаянки» щодня - це природне оновлення організму, хороше самопочуття і прекрасний зовнішній вигляд.

Столова вода «Шаянка» - смачна і корисна вода. Її можна вживати щодня без будь-яких обмежень, як в сирому вигляді, так і для приготування їжі, гарячих напоїв і т.д. Ще один важливий момент в тому, що «Шаянка» не залишає накипу при кип'ятінні.

 

Фізико-хімічні властивості і мінеральний склад столової води  "Шаянка"

 

Склад Концентрація іонів мг/дм3 Вплив на організм
Гідрокарбонати НСО3- 100-250 Покращують процес травлення, регулюють функції шлунково-кишкового тракту.
Хлориди CI- <50 Регулюють окисно-відновний баланс і водно-сольовий обмін в організмі, необхідні для утворення шлункового соку.
Сульфати SO42 - <100 Забезпечують нормальний синтез інсуліну, структуру і функцію з'єднувальної тканини, збереження нормальної структури суглобних поверхонь, очищують печінку, прискорюють процес травлення, впливають на ріст нігтів та волосся.
Кальцій Ca2 + 20-100 Зміцнює кістки і зуби, поліпшує згортання крові, має протизапальну і антигістамінну дію.
Магній Mg2 + <30 Активізує обмін речовин, зміцнює м'язову тканину, захищає нервову систему, протидіє інфаркту міокарда.
Натрій + Калій Na+K+ 10-100 Важливі елементи в воднево-сольовому обміні організму, беруть участь в регулюванні нервової і м'язової діяльності, регулює кров'яний тиск.

Специфічні компоненти:

Кремнієва кислота H2SiO3 14-20 мг/дм3 Наявність кремнію зумовлює гальмуванню збудження моторики кишечника.
Мінералізація: 0,2-0,6 г/дм3