Про компанію «Шаянські мінеральні води»

 

В одному з мальовничих куточків Закарпаття знаходиться підприємство ТОВ «Шаянські мінеральні води", яке займається виробництвом лікувально-столової мінеральної води, питної природної води і мінеральної природної столової води з 2000 року.

Лікувально-столові мінеральні води, питна природна вода і природна столова мінеральна вода розливаються на місці видобутку, безпосередньо зі свердловини, яка знаходиться на території підприємства.

Для того щоб не зруйнувати структуру, зберегти всі природні і цілющі властивості води, ТОВ «Шаянські мінеральні води» використовує тільки фільтри механічної очистки.

Унікальні за своєю чистотою і хімічним складом, лікувально-столові мінеральні води: «Шаянська», «Драгівська», «Поляна цілюща», мінеральна природна столова вода - «Шаянка» і питна природна вода - «Шаянська Джерельна» - рекомендовані для лікування захворювань печінки, нирок, шлунково-кишкового тракту, урологічних захворювань, хронічних захворювань підшлункової залози, в тому числі лікування серцево-судинних захворювань.

Вся продукція ТОВ «Шаянські мінеральні води» проходить дослідження у власній акредитованій виробничій фізико-хімічній та мікробіологічній лабораторії підприємства.

Продаж мінеральної води ТОВ «Шаянські мінеральні води» здійснюється в оригінальних ПЕТ пляшках з втиснутими рельєфними логотипами торгових марок і закупорюється кришками з нанесеними логотипами, що дозволяє вберегти продукцію від підробок.

Продаж мінеральної води здійснюється по всій території України. У місті Києві компанія створила дочірнє підприємство «СК ТРЕЙД ГРУПП»(AKTIVA), яким здійснюється продаж мінеральної води та доставка води в будинки і офіси. Також продаж мінеральної води здійснюється через інтернет магазин – www.aktiva.ua. Для задоволення потреб споживачів продаж мінеральної води відбувається в тарі різної місткості: 0.5л, 1.5л, 5.0л, 18.9л.

Продаж мінеральної води здійснюється як оптом, так і в роздріб. ТОВ «Шаянські мінеральні води» пропонує взаємовигідне співробітництво для оптових покупців. Якщо Ви бажаєте придбати нашу продукцію, шукайте адреси і телефони на сторінці «Контакты».