Столова мінеральна вода «Шаянка» - запорука здоров'я, молодості і краси

shayanka-img

Природна столова мінеральна вода «Шаянка» є візитною карткою ТОВ "Шаянські мінеральні води" і відноситься до преміум класу питних вод Закарпаття.

Заряджена унікальною енергією природних Карпатських гір, столова мінеральна вода «Шаянка» є еталоном серед природних столових вод. Столова мінеральна вода добувається з артезіанської свердловини кристально чистих джерел Карпат. Свердловина, глибиною 60 метрів, знаходиться недалеко від відомого курорту Шаян, який славиться своїми мінеральними джерелами. Столова мінеральна вода «Шаянка» розливається безпосередньо на місці видобутку відповідно до міжнародних норм розливу природних мінеральних вод.

Фахівці підприємства зберегли в природній мінеральній воді «Шаянка» все найкраще. При виробництві природної мінеральної води «Шаянка» підприємство використовує тільки фільтри механічної очистки, які дозволяють зберегти природні властивості води не руйнуючи її структуру. Саме тому, столова мінеральна вода «Шаянка» зберігає свою первозданну структуру, хімічні і фізіологічні властивості, має приємні смакові якості.

Столова мінеральна вода «Шаянка» випускається газованою і слабогазованою в ПЕТ - пляшках ємністю 0,5 л., 1,5 л. і 0,5 л. - скло, а також негазованою в ПЕТ-пляшках, ємністю 0,5 л., 1,5 л., 5 л., 18,9 л і скло 0,5 л.

Столова мінеральна вода «Шаянка» поєднує в собі такі важливі мінерали, як: кальцій, калій, магній, натрій і, звичайно ж, найголовніший елемент молодості і краси - кремній. У складі столової води «Шаянка» міститься метакремнієва кислота в кількості 14-20 мг/дм3. Вчені називають кремній мінералом молодості, тому столова мінеральна вода «Шаянка» запобігає процесам старіння і покращує обмін речовин, що позитивно позначається на вашій фігурі.

Добова норма кремнію для організму - 20-50 міліграм, що еквівалентно 500мл мінеральної води «Шаянка». Курс питного лікування мінеральною водою «Шаянка» забезпечує достатню кількість кремнію, якого не вистачає організму, покращує синтез колагену і кератину, зміцнює нігті і волосся, відновлює і омолоджує клітини шкіри.
Збалансоване поєднання всіх мінералів в столовій воді «Шаянка» сприяє правильному функціонуванню всього організму. За рахунок помірної мінералізації (0,2-0,6 г/л), столова мінеральна вода «Шаянка» рекомендована для щоденного вживання в сирому вигляді або для приготування їжі. Вона однаково добре впливає як на дорослих, так і на дітей, тому для підтримки здоров'я і гарного самопочуття, її можна вживати всією сім'єю без будь-яких обмежень.

Столова мінеральна вода «Шаянка» - природний ковток енергії і довголіття!